Home » Tooted » Laminam Ossido Verderame

Laminam Ossido Verderame

529.00

Küsi hinda

Lisainfo

Pinnatöötlus

Matt

Paksus

12mm

Kvaliteet

Preemium

Päritolu

Itaalia

Standardmõõdud

1620mm x 3240mm

Kaal m2 kohta

30kg

Kasutusala

Aknalaud (siseruumides), Köök, Sein, Vannituba

Garantii

15 aastat

Hooldus

Lihtne hooldada ja puhastada

Paigaldus

Firma või klient

Transport

Tarnitakse firma või kliendi enda poolt

Laminamplaadid on eksklusiivsed suureformaadilised keraamilised plaadid.

Laminami tootmine põhineb looduslikel toorainetel ja jätkusuutlikul tehnoloogial. Tootmisprotsessi käigus pressitakse savi, päevakivi ja värvipigmentide segu suurteks plaatideks, mida on kolme erineva paksusega.

Laminam on ehitusel ja sisekujundusel kasutatav mitmekülgne materjal, see sobib kasutamiseks nii siseruumides kui ka välistingimustes. Laminam sobib väga hästi köögi ja vannitoa tööpindadeks ja lauaplaatideks, samuti vertikaalseteks pindadeks nagu näiteks uksed, mööblidetailid või köögiseina pritsmekaitse. Fassaadide, põranda- ja seinakatete juures kasutatakse Laminami tavaliselt teise kihina.

Laminam sobib tänu oma suurepärastele tehnilistele omadustele ideaalselt ka kohtadesse, mis esitavad ehitusmaterjalile kõrgeid nõudmisi — et see oleks maksimaalselt hügieeniline, mehaaniliselt vastupidav, niiskuskindel ning kemikaalidele ja temperatuurikõikumistele vastupidav. Lisaks on Laminamil esteetilisi ja praktilisi eeliseid, mis tulenevad materjali välimusest ja plaatide suurusest: ehitusel või sisekujundusel saab sama materjali läbivalt kasutada, mis toob Laminami varjunditerikka loomuliku ilu eriti hästi esile.

Choose File

Title

Go to Top