Nordflame Group OÜ on Eesti kapitalil põhinev ehitusettevõte, mis tegeleb nii üld- kui ka allhanketöödega. Meie professionaalne meeskond omab kauaaegset töökogemust alates 2001. aastast. Meie jaoks on väga oluline hea kommunikatsioon kliendiga, mis tagab planeeritud tööde õigeaegse valmimise ja kvaliteetse tulemuse, ning mille üle võime nii meie kui ka meie kliendid uhked olla.

Meie käe all on valminud sadu unikaalseid objekte Eestis, Taanis, Soomes, Ameerikas ja Rootsis. Kui soovite ehitada või renoveerida sise- või välikaminat, terrassi, varikatust või kööki, siis valides meie meeskonna, võite olla kindlad, et anname endast parima.

Aitame Teil planeerida ja projekteerida kööki ning sise- ja välikaminat, samuti kõiki sellega seonduvaid töid. Hea ettevalmistus on edu võti! Leiame ühiselt lahenduse ja saavutame tulemuse, mille üle saame koos uhked olla! Meie peamised turud on Eesti, Soome ja Rootsi. Nordflame ́i meeskond on
tegutsenud Rootsis alates 2009. aastast. Teostame töid, mis vastavad Rootsi kõrgkvaliteetsetele ehitusstandarditele ja oleme kindlad, et suudame igal turul rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused. Me töötame efektiivselt ja garanteerime, et meie tööd valmivad kokkulepitud ajaks.
Loodame, et saame abiks olla ja anda omapoolse panuse Teie projekti muretuks valmimiseks!

Parimat,
Nordflame Group OÜ

“Kui lubame, siis ka teeme!”

– see lause iseloomustab meid kõige paremini.

Choose File

Võta ühendust

Meie meeskond soovib teile parimat. Loodame, et saame teile toeks olla andes omapoolse panuse teie projektI muretuks valmimiseks.
Kui soovite, et me teiega ühendust võtaksime, saatke meile päring. Vastame hiljemalt 48 tunni jooksul.

Või saada päring läbi meie kontaktivormi!

+372 52 00 383
+372 585 303 48